Career

Štvou tě korporáty, kde jseš ty i tvůj talent jenom jehly v kupce sena?

Chceš řídit svůj projekt a růst společně s ním?

Rád cestuješ a chceš se podílet na zlepšení služeb pro lidi jako jsi ty?

…vyber pozici, která ti padne jak ulitá a vítej! 

Jsme super tým v jednom z Top českých Early stage zainvestovaných startupů. Právě teď je ideální čas, kdy se můžeš stát jedním z nás. Dostaneš férově zaplaceno, zázemí božího týmu a v případě velkého zápalu se můžeme dohodnout i na podílu z firmy!

Hledáme parťáky na pozice pro development a marketing

MyStayTeam
snimek-obrazovky-2016-10-19-v-15-36-07
snimek-obrazovky-2016-10-19-v-15-37-45

Android Developer – HPP

Chceš ukázat, jak Android dokáže nakopat půlky iOS? Abys tuhle pozici zvládnul, musíš spolehlivě ovládat Git version ing, Android  SDK (4.0+), APIs (HTTP, JSON) a Android build cycle (Android Studio, Gradle, apk signing). Líbí? Přihoď CV a dej vědět!

iOS developer – HPP

Máš rád duši jablečných produktů? Chceš vyvinout něco pro iPhone podle tvého gusta? Pokud ovládáš verzování v Git, ObjectiveC, stavění aplikací pro iOS app a práci s API (HTTP, JSON), jsi náš člověk. Se svým CV nám napiš zde.

PHP developer – HPP

Máš zkušenosti s programováním v PHP? Máme několik desítek appek, které běží na systému psaném v PHP, který potřebuje údržbu. Zdá se ti to jako ideální práce? Ozvi se a přilož CV.

Marketing manager  HPP

Máš zkušenosti s tvorbou strategie a jejím udržováním, marketingovou komunikací a PR? Chceš se podílet na růstu firmy, se kterou porosteš i ty? Pomáháme dostat cestování a hotelové služby do 21. století a hledáme zodpovědného, tvůrčího a vůbec božího markeťáka. Pokud jsi připraven(a) vzít si to pod křídla, domluvme si schůzku. Spolu s CV se ozvi na info@mystay-app.com.